Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Inauguracja rundy wiosennej

• autor: t.chichy, 2017-03-25 09:42

Zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz rundy wiosennej klasy B podokręgu Żagań.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w niedzielę 26.03.2017. w Niegosławicach o godz. 15:00 z miejscową Husarią.

Przypomnijmy, iż w rundzie jesiennej spotkanie naszych drużyn zakończyło się remisem 0:0.

Liczymy na dobrą grę Trapera!

Lider nie taki straszny (6:2)

• autor: t.chichy, 2013-10-26 23:37

Sobotni mecz Czarni- Traper wygrali gospodarze 6:2 (1:0).

Mecz w sobotę w Żaganiu o godz. 13:00

• autor: t.chichy, 2013-10-25 21:39

Zarząd UKS Czarnych Żagań nie zgodził się na przesunięcie godziny rozpoczęcia meczu. Spotkanie obu zespołów odbędzie się na stadionie przy ul. Waryńskiego.

Od Grabic jesteśmy lepsi.

• autor: t.chichy, 2013-10-16 09:59

Traper potwierdził że nie jest "chłopcem do bicia" i wygrał sobotnie spotkanie z Relaksem Grabice w stosunku 3:1 . Co prawda goście postawili trudne warunki gry, ale mieliśmy kilka atutów które pomogły wygrać. Tym razem spotkanie lepiej zaczęliśmy i wypracowaliśmy sobie korzystny wynik 2:1 do przerwy. Już na początku spotkania do bramki trafił R. Wróblewski, co prawda goście zdołali szybko wyrównać, ale Traper dalej szukał drogi do bramki. Udało się to kilkanaście minut później gdy R. Wróblewski ładnie dośrodkował do M. Dobrzańskiego, a ten pokonał bramkarza gości. Relaks próbował atakować, ale zawodził, a na straży stał dobrze dysponowany M. Borsuk. W drugiej połowie nadal goście próbowali, jednocześnie często Traper groźnie kontratakował. R. Wróblewski często urywał się obronie jednak nie zdołał strzelić gola . Sztuka ta udała się dopiero M. Kaczyńskiemu (należy dodać, że po podaniu "Wróbla"). Wynik nie uległ już zmianie, choć Relaks starał się jeszcze. Do głosu dochodziły już emocje, których gościom nie brakowało. Zachowanie zawodników okazało się o wiele gorsze niż gra i dużo poniżej normalnego poziomu.

W galerii dwie szybkie fotki ze spotkania.

Mecz na dole tabeli

• autor: t.chichy, 2013-10-09 10:37

Już w najbliższą sobotę Traper Chichy jedzie na mecz do Leszna Górnego. Mecz odbędzie się o godz. 14:30. Z pewnością gospodarze podejmą do spotkania zmotywowani. Wszak czeka ich mecz z Traperem który dotychczas zgromadził 7 punktów. Czy nasi piłkarze zmobilizują się i powalczą o punkty? Przekonamy się w sobotę.