Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Beniaminek pokonany na własnym boisku.

• autor: t.chichy, 2013-06-08 22:05

Dzisiaj Traper Chichy okazał się lepszy od Tupliczanki Tuplice i zwyciężył na terenie rywala. Wynik 1:3 (1:2). Gospodarze grali trochę chaotycznie i już w 12 minucie Ł. Cichanowicz (po podaniu M. Jakubowskiego) strzelił pierwszego gola. Traper atakował i dziesięć minut później M. Jakubowski zdobył kolejnego gola. Gospodarze próbowali swoich sił (a gra w ataku czasem im wychodziła, natomiast nie potrafili dobrze wykończyć akcji). Udało im się to pod koniec pierwszej połowy. Ładnym strzałem z kilkunastu metrów zawodnik gospodarzy pokonał M. Borsuka. Druga połowa przypominała pierwszą. Była dosyć wyrównana ze wskazaniem na Trapera. Kolejnego gola mógł zdobyć P. Solachidis ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie opanował piłki. Za kilka minut zrewanżował się jednak i ustalił wynik na 1:3. Skład Trapera był trochę przypadkowy, jednak cieszy dobra forma zawodników którzy nie grają regularnie lub nie grają od początku rundy ( np. P. Wróż, M. Jakubowski i inni)