Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wygrana z Łużyczanką 3:2.

• autor: t.chichy, 2013-06-01 22:00

Dzisiaj (01.06.2013.) o godz. 16:00 odbył się kolejny mecz o mistrzostwo gr. III A-klasy. Ekipa z Chich pokonała w bardzo trudnych warunkach na własnym terenie Łużyczankę Lipinki Łużyckie 3:2 (1:2). Goście pokazali się z dobrej strony i już na początku meczu mieli niemal 100% sytuację. Jednak poprzeczka to nie bramka. Co prawda Traper przejął inicjatywę i w 30 minucie po faulu na M. Jakubowskim S. Dobrzański uzyskał prowadzenie, ale nie na długo. W ostatnich minutach I połowy goście dwukrotnie pokonali naszego bramkarza. Druga połowa przyniosła małą zmianę. Wprowadzony do gry G.Cioch dzielnie walczył w wodzie i goście musieli się sporo namęczyć po jego stronie. Nie zawsze dawali sobie radę i G. Cioch zdobył ze swojej strony gola. (po minięciu dwóch obrońców). Gola zdobył również P. Solachidis (skierował piłkę do bramki głową, po bardzo ładnym podaniu z prawej strony przez M.Jakubowskiego). Goście oczywiście cały czas "kąsali" naszą obronę M. Borsuk nie narzekał na brak zajęć. W sumie można powiedzieć iż na boisku nie widać było różnicy pomiędzy Traperem a o wiele niżej notowanym rywalem.